Opinie

Państwa opinie na temat Domu Weselnego Gloria. Zachęcamy do pozostawienia swojej opinii.

31 odpowiedzi na “Opinie”

 1. Anna Adam Hładowscy pisze:

  22 pażdziernik 2016 Bardzo dziękujemy za przygotowanie wesela naszym dzieciom,jedzenie bardzo smaczne ,obsługa nienaganna ,przyznajemy 10/10 punktów.Dziękujemy Anna Adam Hładowscy.

 2. 19 sierpnia 2014 mieliśmy okazję uczestniczyć w przyjęciu weselnym które odbywało się w Domu Weselnym „Gloria”. Ponieważ zespół muzyczny również zalicza się niejako do obsługi, siłą rzeczy mamy okazję zobaczyć z bliska pracę obsługi z branży kelnersko – kucharskiej.
  W wydaniu ekipy reprezentującej bardzo przyzwoity obiekt weselny”Gloria”, była to profesjonalna, „bezszelestna” obsługa zarówno pod kątem bardzo dobrego jadła jak i strony technicznej czyli sprawnej obsługi biesiadnych stołów. Nasze gratulacje i podziękowania za mile spędzone godziny w pracy.

 3. Karolina i Arek pisze:

  Byliśmy gośćmi tutaj na weselu i wspaniale je wspominamy, pyszne domowe jedzenie, urokliwa sala i naprawdę profesjonalna obsługa, chętnie byśmy powtórzyli swoje wesele tym razem w tym miejscu :-) pozdrawiamy i powodzenia życzymy.

 4. Agnieszka&Tomasz Kremens pisze:

  Właśnie 4 miesiące temu 17.08.2013 r. spełniły się nasze najśmielsze marzenia ,przeżyliśmy Nasz Najpiękniejszy Dzień w Życiu.:) Niepowtarzalne odczucia i piękne, niezapomniane chwile, które przeżyliśmy na bajkowym, cudownym i wymarzonym przyjęciu weselnym…Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy i na zawsze pozostanie w Naszej pamięci, całej wspaniałej obsłudze Domu Weselnego GLORIA za zorganizowane na najwyższym poziomie wspaniałe przyjęcie weselne i poprawiny . Obsługa niesamowita i profesjonalna, jedzenie przepyszne, wystrój sali pierwsza klasa, Pani Marika spełniła każdą naszą zachciankę – szczególne wyrazy wdzięczności pragniemy jej złożyć. Goście i My byliśmy pod wielkim wrażeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego wyboru restauracji. Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli. My także nigdzie wcześniej nie bawiliśmy się lepiej.
  Z czystym sumieniem polecamy Dom Weselny GLORIA dla wszystkich, którzy chcą by dzień ich wesela był tym najpiękniejszym dniem. Tu o nic nie trzeba się martwić, bo są tu tacy ludzie, którzy wszystkim się świetnie zajmą! Gratulujemy Państwu takiej organizacji i profesjonalizmu, nikt na świecie nie robi tego lepiej niż Wy! Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy sukcesów w przyszłości. Agnieszka&Tomasz Kremens

 5. Agnieszka&Tomasz Kremens pisze:

  Właśnie 4 miesiące temu 17.08.2013 r. spełniły się Nasze marzenia ,przeżyliśmy Nasz Najpiękniejszy Dzień W Życiu.:)
  Niepowtarzalne odczucia i piękne, niezapomniane chwile, które przeżyliśmy na bajkowym, cudownym i wymarzonym przyjęciu weselnym… .Chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień na zawsze pozostanie w Naszej pamięci, całej wspaniałej obsłudze Domu Weselnego GLORIA za zorganizowane na najwyższym poziomie wspaniałe przyjęcie weselne i poprawiny. Obsługa niesamowita i profesjonalna, jedzenie przepyszne, wystrój sali pierwsza klasa, Pani Marika spełniła każdą naszą zachciankę –szczególne wyrazy wdzięczności pragniemy jej złożyć. Goście i My byliśmy pod wielkim wrażeniem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Naszego wyboru restauracji. Wielu gości mówiło, że to najlepsze wesele na jakim byli. My także nigdzie wcześniej nie bawiliśmy się lepiej. Z czystym sumieniem polecamy Dom Weselny GLORIA dla wszystkich, którzy chcą by dzień ich wesela był tym najpiękniejszym dniem. Tu o nic nie trzeba się martwić, bo są tu tacy ludzie, którzy wszystkim się świetnie zajmą! Gratulujemy Państwu takiej organizacji i profesjonalizmu, nikt na świecie nie robi tego lepiej niż Wy! Jeszcze raz pięknie dziękujemy i życzymy sukcesów w przyszłości.
  Agnieszka&Tomasz Kremens

 6. Magda i Bartek Walkowiak pisze:

  To był najlepszy wybór na nasz wspaniały dzień. Śliczne miejsce, do tego przepyszna kuchnia sprawiły, że zarówno my jak i goście bawili się wyśmienicie. Serdecznie Polecamy!!!!

 7. P.M. pisze:

  Dom Weseln Gloria jest przepięknym miejscem. Niesamowita atomosfera z zielonym zakątkiem przed salą, piękny wystój….!!! Obsługa pierwsza klasa – wszystko było na czas, dopięte na ostatni guzik, nie musieliśmy się o nic martwić. W tym szczególnym dla nas dniu zostaliśmy otoczeni niezwykłą opieką! Jedzenie po prostu przepyszne!!!! Goście byli zachwyceni! GORĄCO POLECAMY TE MIEJSCE!!! NAPRAWDĘ WARTO:)

 8. Kasia i Marek pisze:

  Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za: wystrój dopasowany do każdego gustu, znakomite jedzenie, obsługa na wysokim poziomie oraz atmosfera. Bardzo jesteśmy zadowoleni. Gorąco polecamy

 9. Asia i Kuba 22.06.2013 pisze:

  Wymarzone miejsce na wesele:)
  Bardzo dziękujemy raz jeszcze za piękne chwile w tym ważnym dla nas dniu:)
  Jedzonko pycha, sala cudna w zaciszu, dzieciaki miały gdzie poszaleć:)
  Atmosfera niesamowita, wszyscy nasi goście byli oczarowani tym miejscem pod każdym względem. Profesjonalna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik:)
  Nie ma się co zastanawiać:) Polecamy!!:)

 10. Ania i Marcin pisze:

  Dom Weselny GLORIA to niesamowite miejsce! Obsługa pierwsza klasa, jedzenia przepyszne, wystrój i atmosfera – po prostu brak słów. Wszystko perfekcyjnie przygotowane.
  Jeszcze raz dziekujemy!
  Pozdrawiamy

Dodaj komentarz